Servis a náhradní díly na objednávku

Jsme specialisté na náhradní díly a pozáruční servis kočárků těchto značek : Riko , Lonex, Kunert, Baby Active a Eurocart.

V nabídce našeho e-shopu najdete pouze nejprodávanější kolečka a náhradní díly na kočárek. Jsme schopni na základě Vaší poptávky zajistit téměř jakýkoliv náhradní díl nebo kolečka na Váš kočárek, protože jsme v přímém kontaktu s výrobci. Všechny objednávky se snažíme vyřešit v co nejkratším možném termínu, protože chápeme, že kočárek potřebujete. V případě zájmu o náhradní díl nebo o náhradní kolečka, která nejsou na našem eshopu, nás neváhejte kontaktovat. Můžete využít email : info@serviskocarku.cz, kontaktní formulář, který naleznete níže nebo v pracovní dny od 9h do 16h  tel. číslo +420 774 188 168. 

Nabízíme také pozáruční servis na výše uvedené značky kočárků

Jak probíhá pozáruční servis ?

  • Pošlete nám na email info@serviskocarku.cz co nejpodrobnější informace o závadě, napište model kočárku, značku a nejlépe přiložte fotografie dané závady. Přiložte i kontaktní informace.
  • Co nejdříve Vás budeme kontaktovat ohledně řešení opravy kočárku. Domluvíme podrobnosti opravy a termín svozu kočárku k opravě. K přepravě kočárku využíváme svoz balíku od společnosti PPL. To znamená, že na Vás bude jen kočárek zabalit do vhodné krabice. Nemusíte kočárek nikam posílat. PPL přijede přímo k vám.
  • Ihned po obdržení Vašeho kočárku k nám na servis se pustíme do předem dohodnutých servisních prací.
  • Jakmile bude kočárek opraven, budeme Vás kontaktovat. Zasíláme fakturu na předem dohodnutou částku a po uhrazení ihned posíláme opravený kočárek zpět k Vám domů.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: